Porównanie iPhone’a X i Samsunga Galaxy Note 9

IPhone i Samsung to dwie z najpopularniejszych marek telefonów komórkowych na świecie. Samsung Galaxy Note 9 to wysokiej klasy smartfon z Androidem z wieloma funkcjami, które mogą konkurować z iPhonem X. Ale który z nich jest lepszy?

W tym artykule porównamy te dwa telefony i dowiesz się wszystkiego, co musisz o nich wiedzieć.

Ekran

iPhone X ma 5,8-calowy wyświetlacz o gęstości pikseli 458 ppi. Samsung Galaxy Note 9 ma wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala i gęstości pikseli 402 ppi, czyli nieco mniej niż iPhone X.

Rozmiar ekranu to jedna z najważniejszych cech, które ludzie biorą pod uwagę przy zakupie nowego urządzenia. iPhone X i Samsung Galaxy Note 9 mają różne rozmiary ekranu, ale oba mają wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu świetnie nadają się do oglądania filmów lub grania w gry w podróży.

Aparat

iPhone X ma lepszy przedni aparat o wyższej rozdzielczości. Ma również więcej funkcji, takich jak Animoji i Memoji. Galaxy Note 9 lepiej radzi sobie z robieniem zdjęć w warunkach słabego oświetlenia i ma tylną kamerę o wyższej rozdzielczości. Ma też lepszą żywotność baterii niż iPhone X.

iPhone X kontra Samsung Galaxy Note 9: Przedni aparat

iPhone X ma lepszy przedni aparat o wyższej rozdzielczości niż Samsung Galaxy Note 9. Można to zobaczyć porównując ich rozdzielczości, które wynoszą 7 MP dla iPhone’a X i 8 MP dla Galaxy Note 9. Samsung Galaxy Note 9 ma więcej funkcje takie jak Animoji i Memoji, ale te funkcje nie są tak popularne, jak wtedy, gdy zostały po raz pierwszy wydane na iPhone X w zeszłym roku.

Bateria

iPhone X ma żywotność baterii około 12 godzin w Internecie. Galaxy Note 9 ma żywotność baterii około 10 godzin w Internecie. iPhone X ma pojemność baterii 2658 mAh, a Galaxy Note 9 ma pojemność baterii 3500 mAh.