Przewodnik: jak korzystać z Apple Music i iPhone?”

Wprowadzenie: Czym jest Apple Music?

Apple Music to usługa streamingowa muzyczna, za pomocą której możesz słuchać całej biblioteki ponad 60 milionów utworów. Apple Music oferuje szeroki wybór treści, w tym albumy i audycje radiowe, takie jak Beats 1. Wszystkie te możliwości dostępne są na twój ulubiony sprzęt, taki jak iPhone.

Bez względu na to, czy słuchasz muzyki w samochodzie czy poza samochodem, masz do dyspozycji wiele sposobów, aby cieszyć się nagraniami, które formują twoją ulubioną playlistę. Apple Music umożliwia słuchanie muzyki za pośrednictwem aplikacji strumieniowej, ale także możesz wybrać muzykę do słuchania w internecie w przeglądarce internetowej lub telefonie iPhone.

Najważniejszą rzeczą, która wyróżnia Apple Music spośród wielu innych usług streamingowych, jest szybkość i łatwość dostępu do milionów utworów, utworów, które możesz dodawać i usuwać z listy odtwarzania.

Apple Music jest bezpłatny dla abonentów iTunes Match Plus, ale aby skorzystać z pełnej usługi, będziesz musiał opłacić abonament. Dzięki Apple Music możesz słuchać ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie, wiedząc, że wszystko jest bezpiecznie przechowywane w bibliotece i dostępne w dowolnym momencie.

Jak założyć konto na Apple Music?

Apple Music to usługa streamingowa muzyki, która pozwala Ci słuchać swoich ulubionych utworów, wykonawców i playlist na żądanie. Aby zacząć korzystać z usługi, pierwsza rzecz, jaką musisz zrobić, to założenie konta. Możesz to zrobić na swoim iPhone’ie w 5 prostych krokach.

  • Otwórz aplikację „Apple Music” na swoim iPhone’ie.
  • Kliknij „Jestem Nowy” na ekranie startowym aplikacji.
  • Wprowadź swoje informacje, aby zweryfikować swoje konto, w tym adres e-mail, hasło i oświadczeniu dotyczącym warunków użytkowania.
  • Kliknij „Zarejestruj nowe konto”, aby zakończyć proces rejestracji.
  • Zapoznaj się z planem cenowym i wybierz odpowiednią opcję.

Po zakończeniu procedury rejestracji, Twoje konto będzie gotowe do użycia. Możesz teraz zacząć przeglądać i słuchać list przebojów, albumów, playlits i artystów dostępnych w Apple Music.

Przeglądanie i odkrywanie muzyki w Apple Music

Apple Music to serwis streamingowy oferujący dostęp do milionów utworów od najlepszych artystów na całym świecie. Korzystając z Apple Music, możesz przeglądać setki utworów i albumów, aby odnaleźć swoje ulubione piosenki. Możesz także odkrywać nową muzykę w oparciu o swoje obecne preferencje i słuchać jej w aplikacji.

Aby zacząć przeglądać i odkrywać nowe utwory na Apple Music, po prostu wyszukaj tytuł utworu lub artysty, którego szukasz. W przypadku, gdy nie jesteś pewny, co do czego szukać, skorzystaj z sekcji Odkryty, w której dobierane są specjalnie spersonalizowane playlisty i albumy, dostosowane do Twoich upodobań muzycznych.

Jeśli chcesz, aby Apple Music zaproponował Ci coraz to nowe utwory, możesz skorzystać z funkcji spersonalizowanych list odtwarzania. Aplikacja będzie dostosowywać te listy do Twoich upodobań, dzięki czemu zawsze będziesz miał dostęp do nowej i ciekawej muzyki, która Ci się spodoba.

Jak słuchać muzyki za pomocą aplikacji Apple Music na iPhone?

Apple Music jest dostępne dla użytkownikówiPhone, oferując dostęp do milionów utworów muzycznych. Usługa ta ma wygodny interfejs użytkownika i oferuje funkcje takie jak tworzenie playlist, ulubionej muzyki i wyszukiwania muzyki według gatunku, wykonawcy, albumu itp. Korzystanie z Apple Music na iPhone jest prostym procesem i obejmuje kilka kroków.

  • Aby rozpocząć słuchanie muzyki w Apple Music, najpierw musisz skonfigurować swoje konto. Możesz to zrobić wchodząc na stronę apple.com/music lub bezpośrednio z poziomu aplikacji Apple Music, która jest zainstalowana na Twoim iPhone.
  • Po zalogowaniu się do konta Apple Music zobaczysz stronę główną z różnymi sekcjami: Strefa Muzyczna, Znajduj Muzykę, Muzyka, Radio, Connect itp. Strefa Muzyczna to miejsce, w którym możesz odkrywać nowe utwory. Seksja „Znajduj Muzykę” pozwala wyszukać utwory według gatunku, wykonawcy, albumu i innych opcji. Seksja Radio oferuje możliwość słuchania radio stacji tematycznych.
  • Aby wybrać i odsłuchać określony utwór, znajdź interesujący Cię album lub wykonawcę w Strefie Muzycznej lub w Wybierz Muzykę, a następnie kliknij go, aby wyświetlić listę utworów. Wybierz ulubiony utwór i kliknij go, aby go odtworzyć.
  • Możesz sterować odtwarzaniem muzyki za pomocą przycisków na ekranie iPhone’a. Przyciski umożliwiają odtwarzanie i pauzowanie utworu, przełączanie między utworami i regulowanie głośności. Możesz też dodać utwór do swojej biblioteki lub do listy odtwarzania klikając ikonę trzech kropek obok nazwy utworu.

Jak zarządzać biblioteką muzyczną i współdzielić ją z innymi użytkownikami?

Apple Music oferuje wiele opcji zarządzania swoją biblioteką muzyczną. Po pierwsze, użytkownicy mają możliwość tworzenia list odtwarzania oraz przechowywania ich w aplikacji.

Ponadto, istnieje kilka opcji współdzielenia zawartości biblioteki muzycznej. Użytkownik może udostępnić swoje listy odtwarzania znajomym, rodzinie lub szerszej publiczności. Możesz także udostępniać konkretne utwory, aby inni mogli je pobrać ze swojej biblioteki. Apple Music daje użytkownikom również możliwość odkrycia muzyki, którą lubią inni użytkownicy, dzięki czemu twoja biblioteka muzyczna stale się rozwija.

Użytkownicy mogą również udostępniać swoją bibliotekę muzyczną za pośrednictwem serwisu Apple Music na iPhone’a. Dzięki temu możesz podzielić się swoją muzyką ze znajomymi i mieć nad nią kontrolę oraz dostęp do wszystkiego, co masz w swojej bibliotece muzycznej w Apple Music, bez względu na to, gdzie jesteś.

Do współdzielenia biblioteki muzycznej potrzebujesz tylko aktywnego abonamentu Apple Music. Następnie musisz aktywować usługę Współdzielenia domowego, aby móc współdzielić całą swoją bibliotekę muzyczną z rodziną i przyjaciółmi. Usługa ta umożliwia dostęp do wszystkich Twoich list odtwarzania, utworów, albumów, artystów i wiele innych.

comments: 0